Zpět na začátek Zpět na začátek

Náš tým

Jsme dodavatelem konzultačních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Bezpečnost, virtualizace nebo výstavba a údržba počítačových sítí jsou disciplíny, ve kterých realizujeme naše projekty.


Síťové služby

Jaroslav Sedláček
Jaroslav je síťový architekt s více než 18 lety zkušeností v oblasti datových sítí. V současnosti se soustředí na rozvoj technologií Softwarově definovaných sítí (SDN) a jejich aplikací do stávající infrastruktury. Řídil již několik projektů nasazení SDN infrastruktury a její propojení s klasickými technologiemi, například s využitím platforem Cisco ACI a VMware NSX. Rovněž se zabývá návrhem a implementací řešení síťové bezpečnosti.

Jaroslav je držitelem certifikátů CCIE, CCDP, HPE Master ASE.
Luděk Nardelli
Luděk je odborník s více než 20 lety zkušeností v oblasti návrhu síťové infrastruktury se zaměřením na architekturu datových center, application delivery a LAN/WAN infrastrukturu.

Luděk je držitelem certifikátů Cisco CCIE a HPE Master ASE.
Oldřich Mimra
Oldřich je specialista s více než 20 lety bohatých zkušeností s architekturou a implementací počítačových sítí LAN/WAN, zabezpečení sítí a síťových služeb. Navrhuje síťovou architekturu a provádí její implementaci. Zkušenosti má zejména s technologiemi výrobců: Cisco, F5 Networks, Palo Alto Networks, HPE a Infoblox. V poslední době se věnuje SDN a virtualizaci a hlavně: je s ním sranda.

Oldřich je držitelem certifikací Cisco Certified Internetwork Expert a F5-Certified technology Specialist.
Hynek Toman
Hynek je odborník s více než 16-ti letou zkušeností v IT, konkrétně v oblasti rozsáhlých sítí LAN, WAN a WiFi. Navrhuje architekturu sítí se zaměřením na vysokou dostupnost a bezpečnost s ohledem na konkrétní potřeby zákazníka.

Hynek je držitelem certifikátů Cisco CCNP, HPE ASE a Aruba ACMA.
Ondřej Machálek
V oboru počítačové sítě pracuje od roku 2001. Kariéru začínal jako WAN operátor a postupně se propracoval na síťového specialistu. Má letité zkušenosti s LAN a WAN a WIFI technologií. Poslední roky se podílel na projektu IP telefonii u mobilního operátora.

Je držitelem certifikátu HPE ASE, CCNPs.
Karel Bernas
Karel je nejmladší člen týmu, který přišel ještě jako student VŠ v roce 2016. Od té doby nabírá praktické zkušenosti v různých oblastech network infrastruktury a to zatím převážně v technologiích Cisco a HP.

Karel je držitelem certifikátu HPE ATP.
Pavel Šrajer
Pavel je nový člen týmu. Po vysoké škole se začal zabývat v oblasti switchingu, ve kterém má téměř dvouletou zkušenost. Nyní se zdokonaluje v dalších oblastech networkingu.
Ondřej Úlehla
Ondřej se od mládí zabývá počítačovými sítěmi, bezdrátovými technologiemi a bezpečností v IT. Dříve se specializoval na oblast technické a síťové podpory všeho druhu, nyní se zaměřuje na infrastrukturu včetně návrhu bezdrátových řešení.

Ondra je držitelem certifikace HPE Aruba ACDP.
Petr Hofmann
Petr je specialista s více než s 10 lety zkušeností ve správě sítí. Zkušenosti má zejména s technologiemi výrobce Cisco, návrhem a provozem WAN a VPN sítí. Působil jak v komerční sféře tak i státní správě.

Petr je absolventem kurzů CCNA R&S, CCNP R&S, CCNA SECURITY a držitelem certifikace ITIL v4 Foundation. V současné době se specializuje na SDN.
Dalibor Heinc
Dalibor se přes 10 let věnuje oblasti síťových technologií. První zkušenosti s provozem a rozvojem síťové infrastruktury sbíral u zákazníků v severských zemích. Zkušenosti má zejména v oblasti datových center, s technologiemi výrobců Fortinet, F5 a Cisco.

Dalibor je držitelem certifikátu Cisco CCNP a certifikátu Fortinet NSE 4 - FortiOS 6.4

bezpečnostní služby

Jakub Andrle
Jakub je odborník s více než 18 lety zkušeností v IT z toho více než 15ti lety zkušeností v oblasti bezpečnosti a analýzy. Navrhuje architekturu cílového řešení v oblasti bezpečnosti ICT v souladu s požadavky ZoKB, norem řady ISO/IEC 27000 a na základě detailní analýzy a konkrétních potřeb zadavatele.

Jakub je držitelem certifikátu CISA.
Jan Okrouhlý
Jan Okrouhlý je specialista s více jak 22 lety zkušeností v IT z toho více než 13ti lety zkušeností v oblasti informační bezpečnosti a analýzy. Kromě návrhů architektury řešení v oblasti bezpečnosti ICT se specializuje na statickou i dynamickou analýzu kódu aplikací a na řešení dohledových systémů u zadavatele.

Jan je držitelem certifikátu CompTIA Security+.
Ondřej Krabec
Ondřej je odborník s více než 5 lety zkušeností s návrhem a implementací bezpečnostních dohledů různých výrobců. Mezi další jeho speciality patří bezpečnost OS Linux.

Ondra je držitelem certifikace ArcSight security administator.
Martin Slouka
Martin je odborník s mnohaletou zkušeností v oboru IT. Od roku 2005 se zaměřuje hlavně na oblast bezpečnosti. Má zkušenosti od návrhu bezpečnostních politik až po jednotlivé technologie jako je PKI, IdM, SSO, AAA nebo WAF.

Martin je držitelem certifikátů CISSP a CEH.
Jan Peřina
Jan Peřina začínal svoji více než dvacetiletou praxi jako síťový specialista a posléze působil v oblasti telekomunikací v roli architekta se zaměřením na bezpečnost implementovaných řešení.

V posledních letech se věnuje čistě počítačové bezpečnosti, a to především ochraně koncových zařízení a webových aplikací. Kromě komerčních produktů má také bohaté zkušenosti s Open Source světem.

technologie datových center

Petr Černý
Petr je technologický konzultant s více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti dodávek infrastrukturních konzultačních služeb a následné servisní podpory, projektového řízení a celkového řízení dodávek služeb pro datová centra. Architekt řešení z oblasti storage, zálohování, stěhování a migrací datových center.

Petr je držitelem certifikátů Brocade Certified Fabric Professional, ITIL foundation in ITSM a Prince 2.
Lukáš je zaměřen na virtualizaci datových center postavené na technologiích společnosti VMware. Zkušenosti zahrnující provoz a architekturu virtualizovaných datových center získal v petrochemickém průmyslu, bankovním sektoru a v oblasti poskytování veřejných cloudových služeb.

Je držitelem certikací VCIX6-DCV, RHCE a ITIL Foundation
Vojtěch Jaroš
Vojta je odborník s více než 10 lety zkušeností s linuxovými operačními systémy a open source technologiemi. Posledních několik let se věnoval rozvoji IT infrastruktury převážně v bankovním sektoru. Vojta je absolventem několika RedHat kurzů a kurzů zaměřených na IT bezpečnost.
Marek Pavlík
Marek je zkušený pre-sales konzultant s více než 12letou praxí v návrzích a dodávkách datových center. Vždy se snaží navrhovat řešení, která přináší přidanou hodnotu a reflektují potřeby klientů. Své zkušenosti získal z velkých projektů ve státní správě, u mobilních operátorů, univerzit a komerční sféře.

vedení společnosti a projektový tým

Vít Slunečko
Generální ředitel a jednatel společnosti
Vítek je zkušený manažer s více než 15 letou praxí v IT oboru, kde se od práce obchodníka v segmentu středních zákazníků postupně vypracoval do manažerské pozice. V té byl zodpovědný za řížení partnerské organizace HP/HPE, kde se zaměřoval na rozvoj obchodních přiležitostí v tzv. midmarket segmentu. Více než 2 roky také řídil divizi technologických služeb HPE.
Dušan Müller
Obchodní ředitel
Dušan je obchodník s více než 20 lety zkušeností v IT odvětví, z toho více než 15ti lety zkušeností v oblasti péče o klíčové zákazníky a realizaci komplexních IT projektů. Nabízí zákazníkům taková řešení, která vycházejí z jejich potřeb a přinášejí jim konkurenční výhodu.
Dalibor Sommer
Business Development Manager
Dalibor je odborník s více než 20 lety praktických zkušeností v oblasti počítačových sítí a IT bezpečnosti. V průběhu své praxe získal expertní certifikace výrobců jako např. Cisco CCIE a HP MASE, působil jako síťový či bezpečnostní architekt/konzultant u desítek zákazníků v ČR a podílel se také na významných zahraničních projektech.

Jeho primární rolí v týmu je technická a architekturní podpora při vyhledávání, získávání a realizaci nových obchodních příležitostí.

Dalibor je držitelem certifikátu CISA.
Tomáš Kubálek
Projektový manažer
Tomáš je zkušený vedoucí projektů s více než 10-ti letou praxí v různých oborech IT. Podílel se na bezpečnostních, aplikačních a infrastrukturních projektech pro zákazníky z veřejné správy, telekomunikačního a finančního odvětví.

Tomáš je certifikovaný ITIL, PMP a PRINCE2 Practitioner.
Ivo Soulek
Projektový manažer
Ivo Soulek je projekt manažer s více jak dvacetiletou praxí v rámci IT projektů.

Je držitelem certifikátu Prince 2.
Dominika Kejaková
Office manažerka
Dominika doplňuje XC tým na pozici office managerky a zajišťuje hladký chod firmy.